havuz, sauna, arıtma

4R Mühendislik 1993 yılından beri su teknolojileri, yüzme havuzu, atıksu arıtma tesisleri, sauna, spa ve wellness projelendirme, taahhüdü, imali, devreye alma, müşavirlik hizmetleri, bu tesisler için gerekli tüm kimyasal maddeler ve ekipman temini, satışı hizmetleri vermektedir.

 

4R Mühendislik Havuz Sauna Arıtma, İTO (İzmir Ticaret Odası), Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO), UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) derneği üyesidir. Recai Çabuk ÇMO İzmir şubesinde iki dönem yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Raci Çabuk ve Renda Çabuk, 4R Mühendislik Ltd. Şti. firmasının diğer ortaklarıdır.

 

Kurduğumuz tesislerde TSE, EN, İSO ve uluslararası standartlara uygun, sistemin işletilmesini kolaylaştıran, ekonomik, kaliteli ve yedek parçaları kolay temin edilebilen ekipmanlar kullanılmaktadır. Firmamız 2003 yılında kaliteli çalışma ilkesini ISO 9001:2000 belgesi ile tescilleyerek sektöründe bir ilki gerçekleştirmiştir.

Firmamızın çalışma konuları satışını yaptığımız markalar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

ATIKSU ARITMA TESİSLERİ

YÜZME HAVUZU

SAUNA - JACUZZİ - WELLNES

ATIKSU ARITMA BAKTERİLERİ

HAVUZ EKİPMANLARI SATIŞI

rexBOC TÜRKİYE DİSTİRİBÜTÖRÜ

rexpool HAVUZ KİMYASALLARI GENEL DAĞITICILIĞI

rexaqua SU YUMUŞATMA VE ŞARTLANDIRMA SİSTEMLERİ

rex DİSK DİFÜZÖR İMALATI

İÇME SUYU VE KANALİZASYON ŞEBEKELERİ

HER TÜR SU ve KAZAN KİMYASALI

HydroFLOW KİREÇTAŞI ÖNLEYİCİ FREKANS JENERATÖRÜ BAYİLİĞİ

 

Tecrübeli ve uzman kadrosu ile müşterilerine tüm Türkiye çapında hizmet veren firmamız, dünyada en ileri teknoloji ile üretilmiş sistemlerin satışını ve satış sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleşmektedir. Firmamız hizmet vermiş olduğu tüm konularda uzman kadrosu ve tecrübeli montaj ekibi ile her türlü probleminizde yanınızdadır.

 

Misyonumuz; Kaliteli, sağlam ve ekonomik sistem çözümleri yaparak bilinçli, eğitimli, konusunda uzmanlaşmış kadrolarla ürün çeşitliliğimizi arttırarak, kurumsallaşmaktır. Kusursuzluğu hedefleyen kalitemizi Türkiye ve Dünya çapında tanıtmak. Tüm müşterilerimizin istek ve beklentileri için çözüm ortakları olmak.

 

Değerli siparişlerinizi bekler, daha detaylı bilgi ve teknik konular için firmamızın her zaman yanınızda olduğunu hatırlatır, çalışmalarınızda başarılar dileriz.